satın almak BYCHPS ile MAX9888EWY+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 63-WLP |
| Dizi: | DirectDrive®, FLEXSOUND™ |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 63-WFBGA, WLCSP |
| çıkış Tipi: | 3-Channel with Stereo Headphones |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 1.37W x 2 @ 8 Ohm; 40mW x 2 @ 16 Ohm |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX9888EWY+T |
| Özellikler: | Depop, Differential Inputs, I²S, Microphone, Mute, Shutdown |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 3-Channel with Stereo Headphones Class D 63-WLP |
| Açıklama: | IC CODEC AUDIO FLEXSOUND 63WLP |
| Email: | [email protected] |