satın almak BYCHPS ile MBR4060PT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 800mV @ 20A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 60V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-3P |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-3P-3, SC-65-3 |
| Diğer isimler: | MBR4060PTDI |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MBR4060PT |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 40A Through Hole TO-3P-3, SC-65-3 |
| diyodu, tip: | Schottky |
| diyot Yapılandırma: | 1 Pair Common Cathode |
| Açıklama: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO3P |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 1mA @ 60V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına): | 40A |
| Email: | [email protected] |