satın almak BYCHPS ile MCR03EZPFX31R6
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±100ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 0603 |
| Boyut / Boyut: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Dizi: | MCR |
| Direnç (Ohm): | 31.6 |
| Güç (Watt): | 0.1W, 1/10W |