satın almak BYCHPS ile MCX240D5R
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 12 ~ 280 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 3 ~ 15VDC |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 4-SIP |
| Dizi: | MCX |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 4-SIP |
| çıkış Tipi: | AC |
| Diğer isimler: | CC1603 MCX240D5R-ND |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MCX240D5R |
| Yük akımı: | 5A |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Açıklama: | RELAY SSR DC 240V 5A AC OUT SIP |