satın almak BYCHPS ile MF-LR900/20-0
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 20V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 5s |
| Kalınlığı (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Boyut / Boyut: | 1.831" L x 0.323" W (46.50mm x 8.20mm) |
| Dizi: | Multifuse®, MF-LR |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 14 mOhm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 6 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Strap |
| Diğer isimler: | MFLR900200 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | User Defined |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MF-LR900/20-0 |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 20V Ih User Defined Strap |
| Açıklama: | FUSE PTC RESETTABLE SMD |
| Güncel - Trip (It): | 16.7A |
| Güncel - Max: | 100A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 9A |
| Onaylar: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |