satın almak BYCHPS ile MLZ2012N101LT000
Garanti ile satın alın
| tip: | Multilayer |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 0805 (2012 Metric) |
| Boyut / Boyut: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | MLZ |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0805 (2012 Metric) |
| Diğer isimler: | 445-9496-2 MLZ2012N101L |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MLZ2012N101LT000 |
| İndüktans: | 100µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.057" (1.45mm) |
| Frekans - Deney: | 2MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 100µH Shielded Multilayer Inductor 140mA 4.55 Ohm Max 0805 (2012 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 100UH 140MA 3.5 OHM |
| DC Direnç (DCR): | 4.55 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 140mA |
| Güncel - Doygunluk: | 30mA |
| Email: | [email protected] |