satın almak BYCHPS ile MLZ2012P220WTD25
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 0805 (2012 Metric) |
| Boyut / Boyut: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | MLZ |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| Paket / Kutu: | 0805 (2012 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | MLZ2012P220WTD25 |
| İndüktans: | 22µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.049" (1.25mm) |
| Frekans - Deney: | 2MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 22µH Shielded Multilayer Inductor 220mA 1.62 Ohm Max 0805 (2012 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 22UH 220MA 1.62 OHM |
| DC Direnç (DCR): | 1.62 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 220mA |
| Güncel - Doygunluk: | 100mA |