satın almak BYCHPS ile MMZ2012Y121BTD25
Garanti ile satın alın
| Boyut / Boyut: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
|---|---|
| Dizi: | MMZ |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0805 (2012 Metric) |
| Diğer isimler: | 445-172870-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Satır Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MMZ2012Y121BTD25 |
| Empedans @ Frekansı: | 120 Ohm @ 100MHz |
| Yükseklik (Max): | 0.041" (1.05mm) |
| filtre Türü: | Signal Line |
| Açıklama: | FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | 120 mOhm |
| Kart Kalınlığı (mm): | 800mA |