satın almak BYCHPS ile MMZ2012Y301BTD25
Garanti ile satın alın
| Boyut / Boyut: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Paket / Kutu: | 0805 (2012 Metric) |
| Diğer isimler: | 445-172874-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | MMZ2012Y301BTD25 |
| Empedans @ Frekansı: | 300 Ohm @ 100MHz |
| Yükseklik (Max): | 0.041" (1.05mm) |
| filtre Türü: | Signal Line |
| Açıklama: | FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | 150 mOhm |
| Kart Kalınlığı (mm): | 600mA |