satın almak BYCHPS ile MOV-20D102KTR
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 900V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 1100V (1.1kV) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Disc 20mm |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 825VDC |
| Maksimum AC Volt: | 625VAC |
| Üretici parti numarası: | MOV-20D102KTR |
| Enerji: | 310J |
| Açıklama: | VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM |
| Akım - dalgalanma: | 6.5kA |
| Kapasitans @ Frekansı: | 400pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |