satın almak BYCHPS ile MXLP5KE6.5CAE3
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 6.5V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 11.2V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 7.22V |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 500W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Diğer isimler: | 1086-10538 1086-10538-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MXLP5KE6.5CAE3 |
| Açıklama: | TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO41 |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 44.7A |