satın almak BYCHPS ile MXSMCJ28CAE3
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 28V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 45.4V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 31.1V |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 1500W (1.5kW) |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-214AB, SMC |
| Diğer isimler: | 1086-14568 1086-14568-MIL |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MXSMCJ28CAE3 |
| Açıklama: | TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 33A |