satın almak BYCHPS ile OPA2380AIDGKR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 4µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-VSSOP |
| Dönüş oranı: | 80 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | OPA2380AIDGKR |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 90MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Transimpedance Amplifier 2 Circuit 8-VSSOP |
| Açıklama: | IC OPAMP TRANSIMP 90MHZ 8VSSOP |
| Güncel - Tedarik: | 7.5mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 150mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 3pA |
| Amplifikatör Tipi: | Transimpedance |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |