satın almak BYCHPS ile P5103AC
Garanti ile satın alın
| Gerilim - State hakkında: | 8V |
|---|---|
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 420V |
| Gerilim - breakover: | 600V |
| Dizi: | SIDACtor® |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-220-3 No Tab |
| Diğer isimler: | Q1752442 |
| Elementlerin sayısı: | 3 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | P5103AC |
| Açıklama: | SIDACTOR 600V TO-220VAR 2TERMINL |
| Akım - Pik Nabız (8 / 20μs): | 150A |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 45A |
| Güncel - Tut (Ih): | 150mA |
| kapasitans: | 40pF, 60pF |
| Email: | [email protected] |