satın almak BYCHPS ile PD69101ILQ-13155TR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 44 V ~ 57 V |
|---|---|
| tip: | Controller (PSE) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-QFN (4x5) |
| Standartlar: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PD69101ILQ-13155TR |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Genişletilmiş Açıklama: | Power Over Ethernet Controller 1 Channel 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) 24-QFN (4x5) |
| Açıklama: | IC POE CONTROLLER 24QFP |
| Güncel - Tedarik: | 10mA |
| Yardımcı Duyu: | - |
| Email: | [email protected] |