satın almak BYCHPS ile PM2260D50VJH
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 48 ~ 600 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 4 ~ 32VDC |
| Fesih Stili: | Screw Terminal |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Dizi: | PM22 |
| röle Tipi: | Contactor |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Module |
| çıkış Tipi: | AC, Zero Cross |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PM2260D50VJH |
| Yük akımı: | 50A |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Contactor SPST-NO (1 Form A) Module |
| Açıklama: | RELAY SSR 600V 50A PNL MNT |