satın almak BYCHPS ile PM3604-250-B-RC
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±20% |
|---|---|
| Test İndüktansı - Bağlı Dizilimde: | 1mH |
| Boyut / Boyut: | 0.550" L x 0.452" W (13.97mm x 11.48mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | PM3600 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | M8688 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Rulo sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | PM3604-250-B-RC |
| Endüktans - Paralel Bağlanın'dk: | 250µH |
| Yükseklik: | 0.265" (6.73mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Unshielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 530 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Açıklama: | INDUCT ARRAY 2 COIL 250UH SMD |
| DC Direnç (DCR) - Serisi: | 2.12 Ohm Max |
| DC Direnci (DCR) - Paralel: | 530 mOhm Max |
| Aktüel Reyting - Seri: | 300mA |
| Aktüel Reyting - Paralel: | 600mA |