satın almak BYCHPS ile RCP1206B620RGET
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±2% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±150ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 1206 |
| Boyut / Boyut: | 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) |
| Dizi: | RCP |
| Direnç (Ohm): | 620 |
| Güç (Watt): | 11W |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 1206 (3216 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 155°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RCP1206B620RGET |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.025" (0.64mm) |
| Özellikler: | Moisture Resistant |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 620 Ohm ±2% 11W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film |
| Açıklama: | RES SMD 620 OHM 2% 11W 1206 |
| kompozisyon: | Thick Film |
| Email: | [email protected] |