satın almak BYCHPS ile RE1206FRE0720RL
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 1206 |
| Boyut / Boyut: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Dizi: | RE |
| Direnç (Ohm): | 20 |
| Güç (Watt): | 0.25W, 1/4W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1206 (3216 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 155°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | RE1206FRE0720RL |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Özellikler: | Moisture Resistant |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 20 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film |
| Açıklama: | RES SMD 20 OHM 1% 1/4W 1206 |