satın almak BYCHPS ile REG103FA-2.5/500G3
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 2.5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 15V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DDPAK/TO-263-5 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | REG103FA-2.5/500G3 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 500mA DDPAK/TO-263-5 |
| Açıklama: | IC REG LDO 2.5V 0.5A DDPAK |
| Akım - Çıkış: | 500mA |
| Akım - Limiti (Min): | 550mA |