satın almak BYCHPS ile RPS0J681MCN1GS
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 6.3V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Dizi: | FPCAP, RPS |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | 520mA @ 120Hz |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 5.2A @ 100kHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | 493-3839-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | RPS0J681MCN1GS |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.488" (12.40mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 680µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 13 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 13 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V SMD |
| kapasitans: | 680µF |