satın almak BYCHPS ile RT0603CRE07255RL
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±0.25% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 0603 |
| Boyut / Boyut: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Dizi: | RT |
| Direnç (Ohm): | 255 |
| Güç (Watt): | 0.1W, 1/10W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0603 (1608 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 155°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | RT0603CRE07255RL |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Özellikler: | Moisture Resistant |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 255 Ohm ±0.25% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Açıklama: | RES SMD 255 OHM 0.25% 1/10W 0603 |