satın almak BYCHPS ile RT9064-25GX
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 2.5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 3.5 V ~ 14 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-89-3 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | TO-243AA |
| Diğer isimler: | 1028-1309-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RT9064-25GX |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 200mA SOT-89-3 |
| Açıklama: | IC REG LDO 2.5V 0.2A |
| Akım - Çıkış: | 200mA |
| Akım - Limiti (Min): | 240mA |