satın almak BYCHPS ile S2008FS21
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Devlet (VTM) (Max) On: | 1.6V |
|---|---|
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 200V |
| Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max): | 800mV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-202 |
| Dizi: | - |
| SCR Tipi: | Sensitive Gate |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-202 Short Tab |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 110°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | S2008FS21 |
| Genişletilmiş Açıklama: | SCR 200V 8A Sensitive Gate Through Hole TO-202 |
| Açıklama: | SCR SENS 200V 8A TO-202 |
| Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On: | 8A |
| Güncel - Devlet On (It (AV)) (Max): | 5.1A |
| Güncel - Devlet (Max) Kapalı: | 5µA |
| Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM): | 83A, 100A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 6mA |