satın almak BYCHPS ile S6008VS3TP
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Devlet (VTM) (Max) On: | 1.6V |
|---|---|
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 600V |
| Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max): | 800mV |
| SCR Tipi: | Sensitive Gate |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 110°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | S6008VS3TP |
| Genişletilmiş Açıklama: | SCR 600V 8A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) |
| Açıklama: | SCR SENS GATE 600V 8A TO-251 |
| Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On: | 8A |
| Güncel - Devlet On (It (AV)) (Max): | 5.1A |
| Güncel - Devlet (Max) Kapalı: | 5µA |
| Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM): | 83A, 100A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 8mA |