satın almak BYCHPS ile SB1-D
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 690V |
|---|---|
| Fesih Stili: | Screw Terminal |
| Dizi: | NH |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | SB1-D |
| Sigorta Tipi: | Block |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 5.31" L x 1.61" W x 2.56" H (135mm x 41mm x 65mm) |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | HRC |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Block 250A 690V 1 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Açıklama: | FUSE BLOCK CART 690V 250A DIN |
| Güncel Beğeni: | 250A |
| İletişim Malzeme: | Copper |
| İletişim Finish: | Silver |
| Email: | [email protected] |