satın almak BYCHPS ile SDR1006-8R2ML
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | SDR1006 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 31 @ 7.96MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | SDR1006-8R2ML-ND SDR1006-8R2MLTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 22 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SDR1006-8R2ML |
| İndüktans: | 8.2µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.228" (5.80mm) |
| Frekans - Deney: | 1kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 24MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 3A 48 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 8.2UH 3A 48 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 48 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 3A |
| Güncel - Doygunluk: | 5.4A |
| Email: | [email protected] |