satın almak BYCHPS ile SL22 16004
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±20% |
|---|---|
| Dizi: | SL22 |
| R Mevcut: | 0.248 Ohm |
| R25 ° C: | 16 Ohm |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | 570-1040 SL2216004 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SL22 16004 |
| kurşun Aralığı: | 0.370" (9.40mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Inrush Current Limiter 16 Ohm Ohm ±20% 0.866" (22mm) |
| Çap: | 0.866" (22mm) |
| Açıklama: | ICL 16 OHM 20% 4A 22MM |
| Güncel - Kararlı Hal Max: | 4A |
| Onaylar: | CSA |
| Email: | [email protected] |