satın almak BYCHPS ile SM102035005JE
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm) |
| Dizi: | Slim-Mox |
| Direnç (Ohm): | 50M |
| Güç (Watt): | 1W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | OHSM102035005JE OHSM102035005JE-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 110°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SM102035005JE |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.340" (8.64mm) |
| Özellikler: | Non-Inductive |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 50M Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film |
| Açıklama: | RES 50M OHM 1W 5% RADIAL |
| kompozisyon: | Thick Film |
| Email: | [email protected] |