satın almak BYCHPS ile SN65HVD1473DGSR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Transceiver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-VSSOP |
| Dizi: | - |
| Alıcı Histerizisi: | 70mV |
| Protokol: | RS422, RS485 |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Diğer isimler: | 296-40504-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 1/1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN65HVD1473DGSR |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1/1 Transceiver Full RS422, RS485 10-VSSOP |
| dubleks: | Full |
| Açıklama: | IC RS485 TXRX 3.3 ESD 10VSSOP |
| Veri hızı: | 20Mbps |
| Email: | [email protected] |