satın almak BYCHPS ile SN65LV1224DB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-SSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| çıkış Tipi: | LVDS |
| Diğer isimler: | 296-15384-5 SN65LV1224DBG4 SN65LV1224DBG4-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 10 |
| Giriş Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | SN65LV1224DB |
| Giriş tipi: | LVDS |
| Görev, işlev: | Deserializer |
| Genişletilmiş Açıklama: | 660Mbps Deserializer 1 Input 10 Output 28-SSOP |
| Açıklama: | IC 10:1 LVDS DESERIALIZER 28SSOP |
| Veri hızı: | 660Mbps |
| Email: | [email protected] |