satın almak BYCHPS ile SN65LVDS96DGGR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-TSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| çıkış Tipi: | LVTTL |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 21 |
| Giriş Sayısı: | 3 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN65LVDS96DGGR |
| Giriş tipi: | LVDS |
| Görev, işlev: | Deserializer |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.428Gbps Deserializer 3 Input 21 Output 48-TSSOP |
| Açıklama: | IC LVDS SERDES RECEIVER 48-TSSOP |
| Veri hızı: | 1.428Gbps |
| Email: | [email protected] |