satın almak BYCHPS ile SN65LVP19DRFR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Buffer, ReDriver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-WSON (2x2) |
| Sinyal Koşullandırma: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Çıktı: | LVPECL |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | SN65LVP19DRFR |
| Giriş: | PECL |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer, ReDriver 1 Channel 2Gbps 8-WSON (2x2) |
| Açıklama: | IC REDRIVER 1CH 2GBPS 8WSON |
| Gecikme süresi: | 460ps |
| Veri Hızı (Maks.): | 2Gbps |
| Güncel - Tedarik: | 30mA |
| Kapasitans - Giriş: | - |
| Uygulamalar: | - |
| Email: | [email protected] |