satın almak BYCHPS ile SN74AUP1G97DBVR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 0.8 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-6 |
| Dizi: | 74AUP |
| Schmitt Trigger giriş: | Yes |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-23-6 |
| çıkış Tipi: | Single-Ended |
| Diğer isimler: | 296-19085-2 SN74AUP1G97DBVR-ND SN74AUP1G97DBVRE4 SN74AUP1G97DBVRE4-ND SN74AUP1G97DBVRG4 SN74AUP1G97DBVRG4-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Giriş Sayısı: | 3 |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74AUP1G97DBVR |
| Mantık türü: | Configurable Multiple Function |
| Genişletilmiş Açıklama: | Configurable Multiple Function Configurable 1 Circuit 3 Input SOT-23-6 |
| Açıklama: | IC CONFIG MULT-FUNC GATE SOT23-6 |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 4mA, 4mA |
| Email: | [email protected] |