satın almak BYCHPS ile SN74LV8153PWR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 5.5 V, 3 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-TSSOP |
| Dizi: | 74LV |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| çıkış Tipi: | Open Collector, Push-Pull |
| Diğer isimler: | 296-18750-2 SN74LV8153PWRE4 SN74LV8153PWRE4-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 8 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74LV8153PWR |
| Mantık türü: | Shift Register |
| Görev, işlev: | Serial to Parallel |
| Açıklama: | IC SERIAL-PARALLEL INTRF 20TSSOP |
| Email: | [email protected] |