satın almak BYCHPS ile SRF1260A-102M
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±20% |
|---|---|
| Test İndüktansı - Bağlı Dizilimde: | 4mH |
| Boyut / Boyut: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q200, SRF1260A |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | SRF1260A-102MCT |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Rulo sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | SRF1260A-102M |
| Endüktans - Paralel Bağlanın'dk: | 1mH |
| Yükseklik: | 0.244" (6.20mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 1.854 Ohm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Açıklama: | INDUCT ARRAY 2 COIL 1MH SMD |
| DC Direnç (DCR) - Serisi: | 6.782 Ohm Max |
| DC Direnci (DCR) - Paralel: | 1.854 Ohm Max |
| Geçerli Doygunluk - Seriler: | 350mA |
| Geçerli Doygunluk - Paralel: | 700mA |
| Aktüel Reyting - Seri: | 283mA |
| Aktüel Reyting - Paralel: | 570mA |
| Email: | [email protected] |