satın almak BYCHPS ile SRF3216A-361Y
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 50V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Dizi: | SRF3216A |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Horizontal, 4 PC Pad |
| Diğer isimler: | SRF3216A-361YDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Satır Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SRF3216A-361Y |
| İndüktans @ Frekans: | - |
| Empedans @ Frekansı: | 360 Ohm @ 100MHz |
| Yükseklik (Max): | 0.087" (2.20mm) |
| filtre Türü: | Signal Line |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 360 Ohm @ 100MHz 300mA DCR 600 mOhm |
| Açıklama: | CMC 300MA 2LN 360OHM SMD AECQ200 |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | 600 mOhm |
| Kart Kalınlığı (mm): | 300mA |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |