satın almak BYCHPS ile SRF4532-1R0Y
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 50V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Dizi: | SRF4532 |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Horizontal, 4 PC Pad |
| Diğer isimler: | SRF4532-1R0YDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Satır Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SRF4532-1R0Y |
| İndüktans @ Frekans: | 1µH @ 100kHz |
| Empedans @ Frekansı: | 60 Ohm @ 10MHz |
| Yükseklik (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| filtre Türü: | Signal Line |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 60 Ohm @ 10MHz 1.2A DCR 120 mOhm |
| Açıklama: | CMC 1UH 1.2A 2LN 60 OHM SMD |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | 120 mOhm |
| Kart Kalınlığı (mm): | 1.2A |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |