satın almak BYCHPS ile SRN4018-1R5Y
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±30% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SRN4018 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 9 @ 7.96MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | SRN4018-1R5YTR SRN40181R5Y |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 120°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 28 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SRN4018-1R5Y |
| İndüktans: | 1.5µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 70MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 3.1A 32 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 1.5UH 3.1A 32 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 32 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 3.1A |
| Güncel - Doygunluk: | 3.5A |