satın almak BYCHPS ile SRP1038A-1R0M
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SRP1038A |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| Q 'Frekans: | 20 @ 100kHz |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | SRP1038A-1R0MDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Carbonyl Powder |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 19 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SRP1038A-1R0M |
| İndüktans: | 1µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.157" (4.00mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 47MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1µH Shielded Wirewound Inductor 18A 3.3 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 1UH 18A 3.3 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 3.3 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 18A |
| Güncel - Doygunluk: | 36A |