satın almak BYCHPS ile SRP1038A-5R6M
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Boyut / Boyut: | 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm) |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| Q 'Frekans: | 20 @ 100kHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C |
| Üretici parti numarası: | SRP1038A-5R6M |
| İndüktans: | 5.6µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.157" (4.00mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 15MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 9A 19.3 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 5.6UH 9A 19.3 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 19.3 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 9A |
| Güncel - Doygunluk: | 14A |