satın almak BYCHPS ile SRP1038A-6R8M
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm) |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| Q 'Frekans: | 20 @ 100kHz |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | SRP1038A-6R8MDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | SRP1038A-6R8M |
| İndüktans: | 6.8µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.157" (4.00mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 13MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 8.5A 23.3 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 6.8UH 8.5A 23.3 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 23.3 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 8.5A |
| Güncel - Doygunluk: | 13.5A |