satın almak BYCHPS ile SRR1208-332KL
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SRR1208 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 20 @ 252kHz |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | SRR1208-332KLDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SRR1208-332KL |
| İndüktans: | 3.3mH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.335" (8.50mm) |
| Frekans - Deney: | 1kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 500kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3.3mH Shielded Wirewound Inductor 320mA 6.4 Ohm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 3.3MH 320MA 6.4 OHM |
| DC Direnç (DCR): | 6.4 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 320mA |
| Güncel - Doygunluk: | 350mA |
| Email: | [email protected] |