satın almak BYCHPS ile SRR4018-270Y
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±30% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SRR4018 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 7 @ 2.52MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1919 (4848 Metric) |
| Diğer isimler: | SRR4018-270Y-ND SRR4018270Y |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SRR4018-270Y |
| İndüktans: | 27µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 23MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 27µH Shielded Wirewound Inductor 770mA 370 mOhm Max 1919 (4848 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 27UH 770MA 370 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 370 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 770mA |
| Güncel - Doygunluk: | 600mA |