satın almak BYCHPS ile SRR7032-681M
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Boyut / Boyut: | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SRR7032 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 58 @ 796kHz |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | SRR7032-681MDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SRR7032-681M |
| İndüktans: | 680µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.134" (3.40mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 3.8MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 680µH Shielded Wirewound Inductor 160mA 3.75 Ohm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 680UH 160MA 3.75 OHM |
| DC Direnç (DCR): | 3.75 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 160mA |
| Güncel - Doygunluk: | 150mA |
| Email: | [email protected] |