satın almak BYCHPS ile SRU1048A-221Y
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±30% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SRU1048A |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| Q 'Frekans: | 20 @ 796kHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | SRU1048A-221Y-ND SRU1048A-221YTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SRU1048A-221Y |
| İndüktans: | 220µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.201" (5.10mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 4MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 220µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 455 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 220UH 800MA 455 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 455 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 800mA |
| Güncel - Doygunluk: | 700mA |