satın almak BYCHPS ile SRU3011-1R5Y
|---|---|
| Hata payı: | ±30% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.138" L x 0.130" W (3.50mm x 3.30mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SRU3011 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 7 @ 7.96MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | SRU3011-1R5Y |
| İndüktans: | 1.5µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 180MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 57 mOhm Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 1.5UH 1.1A 57 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 57 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 1.1A |
| Güncel - Doygunluk: | 1A |