satın almak BYCHPS ile SRU3011-3R3Y
|---|---|
| Hata payı: | ±30% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.138" L x 0.130" W (3.50mm x 3.30mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SRU3011 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 8 @ 7.96MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | SRU3011-3R3Y |
| İndüktans: | 3.3µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 120MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 840mA 116 mOhm Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 3.3UH 840MA 116 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 116 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 840mA |
| Güncel - Doygunluk: | 780mA |