satın almak BYCHPS ile STPS30150CG-TR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 920mV @ 15A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 150V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | D²PAK |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Diğer isimler: | 497-12647-2 STPS30150CG-TR-ND STPS30150CGTR |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | 175°C (Max) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | STPS30150CG-TR |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| diyodu, tip: | Schottky |
| diyot Yapılandırma: | 1 Pair Common Cathode |
| Açıklama: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 6.5µA @ 150V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına): | 15A |