satın almak BYCHPS ile SX1509QBIULTRT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 1.425 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-QFN-UT (4x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 28-UFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Open Drain, Push-Pull |
| Diğer isimler: | SX1509QBIULTRTTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| G / Ç sayısı: | 16 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SX1509QBIULTRT |
| Kesme Çıktı: | Yes |
| arayüzey: | I²C |
| Özellikler: | Keypad Controller, LED Output, POR |
| Genişletilmiş Açıklama: | I/O Expander 16 I²C 28-QFN-UT (4x4) |
| Açıklama: | IC GPIO EXPANDER I2C 16CH 28QFN |
| Akım - Çıkış Kaynağı / Lavabo: | 8mA, 15mA |
| Saat Frekansı: | 400kHz |